0187-700208
In een woning in Oosterhout bleek een andere ontruimer het niet meer te hebben zien zitten. Halfweg de huisontruiming vertrok hij met de noorderzon. De opdrachtgever zat met de rommel. Bij aankomst van ons team lag de rommel nog rondom de woning.
Naar overzicht

Niet voltooide woningontruiming afgerond

06 juli 2015 In een woning in Oosterhout bleek een andere ontruimer het niet meer te hebben zien zitten. Halfweg de huisontruiming vertrok hij met de noorderzon. De opdrachtgever zat met de rommel. Bij aankomst van ons team lag de rommel nog rondom de woning.


De vorige ontruimer was al dagen bezig geweest. Er was inmiddels 10 kuub afval afgevoerd. Binnen een dag is door Woningontruiming Delta de resterende 40 kuub uit de woning verwijderd. De volgende dag is het behang van de muren gehaald, de eis van de woningbouwvereniging. De opdrachtgever was bijzonder tevreden. Wel speet het hem dat hij Woningontruiming Delta niet meteen had ingeschakeld. Dit had veel ergernis en geld bespaard.

Deel dit bericht

Service

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief